Dodaj przycisk do przeglądarki

Przycisk "Spisz to" pozwala w bardzo łatwy i wygodny sposób dodawać nowe strony do serwisu Spis.pl. Jakąkolwiek stronę odwiedzisz, wystarczy, że klikniesz na nasz przycisk, żeby przejść do strony z formularzem do dodawania linków. Pola Tytuł i Adres będą wypełnione automatycznie. A fragment tekstu, który zaznaczysz na stronie przed kliknięciem, ukaże się automatycznie w polu Opis!

Żeby dodać przycisk do paska narzędzi Twojej przeglądarki, wystarczy, że przeciągniesz poniższy przycisk w wybrane miejsce paska zakładek, według poniższych instrukcji.

Spisz to!

Opis instalacji w Internet Explorerze

W Internet Explorerze domyślnie wyłączone jest dodawanie zakładek tego typu przez przeciąganie. Aby dodać przycisk na pasek Łącza, konieczne jest kliknięcie na przycisk prawym klawiszem myszy, wybranie opcji Dodaj do ulubionych... i zapisanie linku do Ulubionych. Jeżeli pojawi się monit bezpieczeństwa, potwierdź chęć dodania linku przyciskiem Tak. Następnie wybierz folder Łącza. Jeżeli pasek Łącza nie jest widoczny, włącz go za pomocą menu Narzędzia -> Paski narzędzi, jak na poniższej ilustracji.

Internet Explorer 6
Internet Explorer 6

Internet Explorer 7
Internet Explorer 7

Opis instalacji w Firefoksie

Upewnij się, że pasek zakładek jest widoczny. W tym celu otwórz menu Widok, a w nim wybierz opcję Paski narzędzi. Jeżeli Pasek zakładek nie jest włączony, włącz go. Następnie przeciągnij poniższy przycisk na pasek zakładek.

Mozilla Firefox

Opis instalacji w Operze

W celu instalacji przycisku w Operze, wystarczy przeciągnąć powyższą ikonę na dowolny z pasków narzędzi, np. Pasek zakładek, który można włączyć w menu Widok -> Paski narzędzi.